Rozpis zápasů

Rozpis zápasů

11.10.2014 13:33

 

 

 

 

  1. kolo

Datum

Čas

Výsledek

Záboří - Kasejovice

16.10.2016

11:15

5:0

Mladý Smolivec - Blatná

15.10.2016 

20:15

3:10

Jetenovice - Radomyšl

16.10.2016

13:15

4:9

 

 

 

 

  2. kolo

 

 

 

Jetenovice - Záboří

23.10.2016

13:00

7:2

Radomyšl - Mladý Smolivec

23.10.2016

11:00

7:4

Blatná - Kasejovice

22.10.2016

20:15

8:3

 

 

 

 

  3. kolo

 

 

 

Záboří - Blatná

29.10.2016

20:15

0:9

Kasejovice - Radomyšl

Kont.

 

0:5

Mladý Smolivec - Jetenovice

13.11.2016

14:00

6:3

 

 

 

 

  4. kolo 

 

 

 

Mladý Smolivec - Záboří

6.11.2016

11:00

8:3

Jetenovice - Kasejovice

5.11.2016

20:15

10:3

Radomyšl - Blatná

6.11.2016

13:00

6:7

 

 

 

 

  5. kolo

 

 

 

Záboří - Radomyšl

20:11.2016

11:00

9:12

Blatná - Jetenovice

20.11.2016

9:00

3:6

Kasejovice - Mladý Smolivec

19.11.2016

17:00

1:9

 

 

 

 

  6. kolo

 

 

 

Kasejovice - Záboří

26.11.2016

13:30

4:9

Blatná - Mladý Smolivec

26.11.2016

15:30

3:5

Radomyšl - Jetenovice

27.11.2016

9:00

10:4

 

 

 

 

  7. kolo

 

 

 

Záboří - Jetenovice

4.12.2016

11:00

1:2

Mladý Smolivec - Radomyšl

3.12.2016

17:00

5:2

Kasejovice - Blatná

4.12.2016

9:00

1:8

 

 

 

 

  8. kolo

 

 

 

Blatná - Záboří

10.12.2016

17:00

8:1

Radomyšl - Kasejovice

Kont.

 

5:0

Jetenovice - Mladý Smolivec

11.112.2016

9:00

2:4

 

 

 

 

  9. kolo

 

 

 

Záboří - Mladý Smolivec

18.12.2016

9:00

5:10

Kasejovice - Jetenovice

17.12.2016

17:00

4:6

Blatná - Radomyšl

18.12.2016

11:00

5:4

 

 

 

 

 10. kolo

 

 

 

Radomyšl - Záboří

14.1.2017

17:00

6:5

Jetenovice - Blatná

15.1.2017

9:00

5:2

Mladý Smolivec - Kasejovice

15.1.2017

11:00

11:1

 

 

 

 

 11. kolo

 

 

 

Záboří - Kasejovice

21.1.2017

17:00

12:2

Mladý Smolivec - Blatná

22.1.2017

11:00

4:5

Jetenovice - Radomyšl

22.1.2017

9:00

5:2

 

 

 

 

 12. kolo

 

 

 

Jetenovice - Záboří

29.1.2017

11:00

2:7

Radomyšl - Mladý Smolivec

28.1.2017

17:00

0:0

Blatná - Kasejovice

 

 

0:0

 

 

 

 

 13. kolo

 

 

 

Záboří - Blatná

5.2.2017

9:00

4:8

Kasejovice - Radomyšl

Kont.

 

0:5

Mladý Smolivec - Jetenovice

4.2.2017

17:00

7:2

 

 

 

 

 14. kolo

 

 

 

Mladý Smolivec - Záboří

12.2.2017

11:00

12:2

Jetenovice - Kasejovice

12.2.2017

9:00

8:2

Radomyšl - Blatná

11.2.2017

17:00

4:12

 

 

 

 

 15. kolo

 

 

 

Záboří - Radomyšl

19.2.2017

11:00

6:7

Blatná - Jetenovice

18.2.2017

17:00

6:5

Kasejovice - Mladý Smolivec

19.2.2017

9:00

6:5

 

 

 

 

 16. kolo

 

 

 

Kasejovice - Záboří

25.2.2017

15:45

2:10

Blatná - Mladý Smolivec

26.2.2017

11:00

4:3

Radomyšl - Jetenovice

Kont.

9:00

0:5

 

 

 

 

 17. kolo

 

 

 

Záboří - Jetenovice

5.3.2017

11:00

2:7

Mladý Smolivec - Radomyšl

Kont.

17:00

5:0

Kasejovice - Blatná

5.3.2017

9:00

0:11

 

 

 

 

 18. kolo

 

 

 

Blatná - Záboří

11.3.2017

17:00

9:4

Radomyšl - Kasejovice

Kont.

 

5:0

Jetenovice - Mladý Smolivec

12.3.2017

9:00

6:1

 

 

 

 

 19. kolo

 

 

 

Záboří - Mladý Smolivec

18.3.2017

18:00

2:11

Kasejovice - Jetenovice

19.3.2017

11:00

2:12

Blatná - Radomyšl

19.3.2017 

9:00

6:6

 

 

 

 

 20. kolo

 

 

 

Radomyšl - Záboří

26.3.2017

11:00

13:8

Jetenovice - Blatná

25.3.2017

17:00

5:7

Mladý Smolivec - Kasejovice

26.3.2017

9:00

9:2